Flare Networks přináší chytré smlouvy na XRP Ledger

Posted on

Flare Networks se stal partnerem Ripplu skrze jeho investiční křídlo Xpring, jež investuje do projektů na rozšíření oblastí pro další využítí XRP. Flare Networks přináší revoluční řešení v oblasti chytrých smluv na XRP Ledgeru. Ředitel Ripple, Grad Garlinghouse, shrnuje:

“Flare přináší to nejlepší z XRP (velmi rychlé vypořádání transakcí), Etherea (chytré smlouvy) a Avalanche (konsensus), což pomůže rozšířit využití XRP a umožní vyvojářům vytvářet chytré smlouvy pro nové oblasti využití jako jsou půjčky nebo DeFi (decentralizované finance).”

Zdroj: Stedas.hr

Držitelé XRP obdrží tokeny Spark

Partnerské směnárny jako např. Bitrue nebo peněženka Xumm umožní držitelům XRP nárokovat Spark token od Flare Networks. Dne 12.prosince 2020 Flare Networks “vyfotí” síť XRP Ledger a držitelé XRP tokenů budou moct nárokovat Spark tokeny, návod zde, zde nebo zde.

Propojení XRP a chytrých smluv na Ethereu

Chytré smlouvy a decentralizované finance otevírají kryptoměně XRP dveře v oblasti tokenizace cenných papírů, realit, financčních derivátů apod. Celkově je dnes derivátový trh největší třídou aktiv na světě, kde se “točí” nejvíce peněz, což bude mít jistě pozitivní vliv na vývoj ceny XRP. Více ve videu níže (AJ):

Jak fungují chytré smlouvy na platformě Flare Networks?

Známý youtuber SamIam prochází White paper Flare Networks a podrobně vysvětluje (AJ), jak fungují chytré smlouvy na platformě Flare Networks, jak do toho zapadá XRP, nové Spark tokeny apod.:

Facebuková skupina “Ripple / XRP asylum” informuje o Flare

Facebuková skupina “Ripple / XRP asylum” podává vysvětlení k Flare Newtworks:

– FXRP systém je cesta, aby XRP mohlo využit smart kontrakty na Flare.
– Flare motivuje Agenty k zamknutí Spark tokenů na blockchainu Flare.
– Agent je pak oprávněn přijímat XRP a vydávat FXRP.Spark token funguje jako collateral (2,5x).
– Agent spojuje oba blockchainy (XRPL a Flare), takže když chcete zpátky do XRP, pošlete Agentovi FXRP s pokynem, aby uvolnil vaše XRP a směnil je za FXRP v pevném kurzu 1.1.

Spark token bude take for governance. Bude zřízena nezisková nadace, která obdrží 30% tokenů – může podporovat devs a rozvoj infrastruktury. Nadace se řídí podle hlasování držitelů tokenů. Nadace nemůže hlasovat, použít je jako kolateral (konkurovat Agentům) a dostávat oracle rewards. Nadaci lze zrušit prostřednictvím hlasování, její tokeny pak budou spáleny.

Další informace v článku (AJ):
https://www.crypto-news-flash.com/ripple-flare-networks-bringt-ethereums-smart-contracts-zum-xrpl/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *